Pokud patříte ke skutečným fanouškům minerálů a drahých kamenů, můžete v Mineralii klidně strávit prohlížením našich exponátů dlouhé hodiny - budeme jenom rádi! A abyste pak mohli snadno nabrat nové síly, otevřeli jsme pro vás v prostorách Mineralie i tématickou kavárnu.

Jak může kavárna souviset s minerály? Překvapivě snadno - stoly v kavárně jsou totiž vyrobeny ze zkamenělého dřeva. Dá se tedy velmi dobře říci, že i stoly samotné jsou vzácnými exponáty!

 

Samozřejmě, že kavárnu nedělá jen její nábytek. Máme pro vás připravenou kvalitní kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje a jistě vám přijde k chuti i něco menšího k jídlu. Naší snahou je, abyste se v kavárně cítili příjemně a jako doma!

Fotogalerie

 

Omlouváme se, ale kavárna Crystal byla uzavřena.

Využijte naše unikátní prostory pro Vaše firemní školení, obchodní jednání, přednášky, promo a další skupinové akce. Ať jdete na kávu se svým obchodním partnerem, nebo představujete investorům svůj nový projekt, tým Mineralia se Vám bude snažit Vaši práci co nejvíce zpříjemnit.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 606 503 053, nebo prostřednictvím email. adresy  info@mineralia.cz.
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Mineralia.cz - Největší výstava a obchod s minerály ve střední Evropě  

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.